konect Set S1 100W juotosrauta + 2 KN-SI100-PRO juotoskärkeä.
Tallenna 15%
Ref: KN-SI100-PRO PR
Varastossa
  • Teho 100 W – Nopea ja tarkka lämmitys
  • Säädettävä lämpötila OLED-näytöllä
  • USB PD/QC-virtalähde tai LiPo 3S–6S
  • Toimitetaan 2 varapalan kanssa
  • Kompakti, kevyt ja yhteensopiva pitkien/lyhyiden kärkien kanssa
Katso lisää
Älykäs juotosrauta Konect SI100Pro 100W - Tarkkuus ja performance vaativille mallareille
Välttämätön työkalu luotettaviin hitsauksiin
Osoitteessa juotosrauta Konect SI100Pro on suunniteltu pienoismallien rakentamisen, ajoneuvoelektroniikan ja DIY-harrastajille. Sen 100W tehon ansiostasen erittäin nopea lämmitys ja sen lämpötilaa voidaan säätää asteen tarkkuudellaSe mahdollistaa tarkan, puhtaan ja tehokkaan työskentelyn hienoimmillekin komponenteille.
Monipuolinen ja älykäs
Näytöllä 0,91" OLED-NÄYTTÖ näyttö ja yhteensopiva useiden tehoprotokollien kanssa (PD3.0, QC3.0, DC 12-25V). tai 3S-6S LiPo-akut), SI100Pro sopii yhtä hyvin työpajaan kuin kentällekin. Sen intuitiivisen käyttöliittymän avulla voit asettaa ja kalibroida lämpötilan, vaihtaa °C:n ja °F:n välillä ja ohjelmoida mieltymyksiä juottotapojesi mukaan.
Valmis hitsaamaan, missä tahansa
Kenelle se sopii?
  • Näyttö : 0.91" OLED