Hobao Buggy Hyper SSE 100A RTR HBSSE-C100
Ref: HBSSE-C100BU
Kehonhuolto: Sininen
Enemmän kuin 1 varastossa
Oletko valmis sähköistävään kilpa-ajokokemukseen? Tutustu Buggy Hobao Hyper SSE 100A RTRihanteellinen valinta buggy 1/8-osan sähköihin. Futuristisen muotoilunsa ja poikkeuksellisen suorituskykynsä ansiosta Hyper SS EP RTR tarjoaa unohtumattoman kilpa-ajokokemuksen. Älä missaa tilaisuutta liittyä kilpailun eliittiin. kilpaurheiluun buggy sähköinen tyylillä ja performance !
  • Buggy valmistanut Hobao 1/8 mittakaavassa
  • Sähkömoottori brushless ja ESC 100A 4S yhteensopiva
  • Ihanteellinen aloittelijoille maailmaan buggy 1/8 sähköinen
  • Malli ajovalmis (paitsi akku ja laturi)
Katso lisää
  • Akun liitin: Dekaani
  • Mittakaava: 1/8
  • Asennussarja: Ei
  • Moottorointi: Moottori Brushless
  • Voimansiirto: 4x4
Logo fabricant
Valmistajan linkki Hobao
Esittely buggy Hobao Hyper SSE 100A RTR HBSSE-C100
Tutustu buggy sähköinen Hobao Hyper SSE 100A RTRmalli, jossa on futuristinen tyyli uudella sähköisellä alustalla, joka sopii täydellisesti uusille tulokkaille. 1/8-sähköbuggies.
Alusta Hobao Hyper SS EP RTR koostuu anodisoidusta alumiinista valmistetut osat jotka on värikoodattu vankkaa ja kestävää rakennetta varten. Tavanomainen korkealaatuinen jousitus HoBao jousitukset tarjoavat tasaisen ajon ja erinomaisen hallinnan kaikenlaisessa maastossa. Lisäksi uusi C-napa edessä tarjoaa pehmeämmän ajon ja 17 mm:n iskunvaimentimet imevät kaiken tielleen osuvan, joten voit nauttia täydellisestä kilpa-alustasta.
Kun buggy sähköinen Hobao Hyper SSE 100A RTR, olet valmis astumaan maailmaan buggy 1/8-sähköautoiluun tyylillä ja performance.
Ominaisuudet buggy Hobao Hyper SSE 100A RTR HBSSE-C100
Yleiset tekniset tiedot
  • Uusi versio Hyper SSE, jossa on ESC Hobbywing 100A.
  • 4x4 kardaaniakselin voimansiirto
  • Edessä olevat cvd-vetoakselit
  • 4mm Alu etu-/taka-iskunvaimentimen kiinnike
  • Harjatut moottorit Hobbywing 2000kv
  • ESC Brushless Hobbywing Xerun 100A
  • Vakaajat edessä ja takana
  • 17mm isokokoiset iskunvaimentimet
  • Säädettävät työntötangot
  • 2.4ghz ohjauspyöräradio
  • Servot HoBao 18Kg
Mitat
  • Pituus 510mm
  • Leveys 308mm
  • Korkeus 180mm
  • Akseliväli 330mm
Tarvittavat osat, jotka eivät sisälly toimitukseen
  • 2 x 7.4V Lipo-akut sisäisillä pistokkeilla.
  • Lipo-laturi
  • 4 AA-paristoa
Täydentävät tuotteet
.Zeen Laturi Z65 6A 65W AC.Zeen Laturi Z65 6A 65W AC
Zeen Laturi Z65 6A 65W AC